03 stycznia 2012

I mamy Nowy Rok !

     Witam w Nowym Roku:) Mam nadzieje, że rozpoczynacie go pełne energii do spełniania celów i marzeń. Myślę, że warto rozpocząć ten "nowy" czas od pozytywnego myślenia, co na pewno będzie połową sukcesu. Ja staram się i nie poddaje :) naprawdę!!, choć czasem długoletnie przyzwyczajenia do marudzenia nie pozwalają... - ach te nawyki:). W każdym razie moje drogie wierze, że będzie dobrze, cieszmy się z tego co mamy i żyjmy pozostawiając przeszłość za sobą.
No tak to takie moje małe rady noworoczne :) Obym i ja się jak najczęściej do nich stosowała:)
A teraz opowiem Wam jak to na Deco- Pasji u Marty natrafiłam na coś co przykuło straszliwie moją uwagę, a mianowicie praca z Nitro i wydrukami  :) Dla tych w nie temacie ( tak jak ja bym była w temacie :)) odsyłam do Marty. Tam też zgapiłam kolejnego bloga Graphics Fairy na którym można zdobyć fantastyczne wydruki, no wprost przecudne!!!!.  Szczerze przyznam się, że oglądam je z wypiekami na twarzy, myśląc co by tu można z nich wyczarować. A możliwości jest wiele. Naprawdę polecam! Zajrzyjcie też na Słowiańską 7. 
Ja na pewno skorzystam, a jak coś stworzę to się pochwalę, ale to może potrwać:)
Jedną z przyczyn jest to, że mój aparat jest w stanie zrobić 5 zdjęć kiepskiej jakości i pada jakby pracował z tydzień :/ Może szczęście się do mnie uśmiechnie i wkrótce nabędę nowy:) Będe się stosować do zasady Boskiej Matrycy - jak wewnątrz tak i na zewnątrz :) Czyli uwaga!!!! mam suuuper, ekstra aparat które robi zdjęcia jak ta lala ;);) 
Myśleć pozytywnie i wizualizować.... kurcze jaka skomplikowana ta LUSTRZANKA heahaha. Pozdrawiam :*

6 komentarzy:

 1. PIEKNA PRACA I INSPIRACJE...A DRKI SĄ TAKŻE TU: http://malowanykokon.blogspot.com/ POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Nowym Rokiem życzę pogody ducha i umiejętności cieszenia się z małych rzeczy:)
  Podziwiam ciekawe inspiracje i gratuluję fajnej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie moje ulubione czasopisma. Pozdrawiam i zapraszam do mojego Zacisza. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna nazwa bloga,uwielbiam poezję.Podoba mi się Twoje zacięcie do nowości,ja też stale kombinuję...co by tu jeszcze?Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne inspiracje:) wszystko w moim stylu.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)