23 lutego 2012

JEST!!!!!!!!:)))))))))))))))))))

             
                    No i jest !!!!! moja własna osobista 30- tka nadeszła właśnie dziś:) Powiem Wam, że  czuje się świetnie i to najważniejsze :) 
Życzę sobie dzisiaj tylko tego by ta trojka z przodu przyniosła mi wiele szczęścia,  radości, pomyślności, oraz by spełniły się choć w części moje marzenia :):):):):)


      Pozdrawiam serdecznie z klubu trzydziestolatków :):):):)

Ps. Jutro wyniki Candy!!!!!

12 komentarzy:

 1. To wobec tego, na początek STO LAT, a później się zobaczy ...pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci...: nie tylko promieni słońca. To właśnie w pochmurny dzień zobaczysz, ze przyjazne zachowanie jest niczym parasol,...daru realistycznego patrzenia zarówno na ludzi, jak i na wydarzenia, ....głębokiej radości płynącej z faktu istnienia, ....takich doświadczeń z ludźmi, które pozwolą Ci odnaleźć się na nowo,...ukochanej osoby, która jest najlepszym powodem, dzięki któremu, i dla którego możesz żyć, ...odwagi abyś umiała być czuła,... głębokiej świadomości samej siebie, abyś mogła odnaleźć swoją osobistą drogę,... niezbędnej cierpliwości, abyś mogła dokładnie poznawać ludzi którzy Cię otaczają, ....abyś spotkała na swej drodze takich ludzi, którzy Cię nigdy nie porzucą, także wtedy, gdy będziesz ich potrzebować,... człowieka z, którym będziesz mogła o wszystkim porozmawiać, do którego zawsze będziesz mogła się udać, i który zrozumie Cię również bez słów,... siły, byś nigdy nie rezygnowała, nawet jeśli nie wiesz, co dalej się z Tobą stanie,...solidnej wiedzy o człowieku, która w obliczu przeszłości i niepewnego jutra uchroni Cię przed rezygnacją, ... abyś pozwoliła miłości wypełnić swą duszę i ciało- staniesz się wtedy jej częścią. Ten, komu podarujesz siebie, wzbogaci Twą duszę...
  Tego i jeszcze więcej życzy Yolcia:):*!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego,wszystkiego najlepszego!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na początku pogratuluje i zyczę dużo sukcesów, wielu inspiracji i cudownych chwil. Mnie w tym roku tez czeka taka "przemiana" więc skoro to nie boli też jakos przejde

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj w Klubie Dorosłych :-) Wszystkiego co najlepsze na tym świecie życzę Ci urodzinowo. Happy Birthday. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. To wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i takiej werwy jaka bije z Twego postu już cały czas

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego z całego serducha życzę!!!
  pozdrowienia od grubo po 30tce koleżanki magdaleni:)

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystkiego najnajnajlepszego ... kolejnych radosnych dni w zyciu i pełnych pasji pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam w gronie szalonych i spełnionych Trzydziestek :) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, najsłodsze, najpiękniejsze i najcieplejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana witam Cię w klubie trzydziestolatek!!! Kobiet zadowolonych z życia, szalonych, zadbanych, szczęśliwych. Życzę Ci przede wszystkim radości i uśmiechu, samych dobrych decyzji życiowych, szczęścia we wszystkich sferach życia i spełnienia marzeń tych małych i tych wielkich.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)