13 marca 2013

O tym i tamtym...


Nie będę się rozpisywać o tym co widać za oknem i o tej warstwie półmetrowego białego czegoś... W zamian za to wkleję trochę wiosny wychodzącej z mojej szuflady ...:)

I proszę nie patrzcie na podpis..... Zawsze mam z nim problem ... i w zależności od nastroju raz jest tak, raz tak...uch....muszę to koniecznie zmienić... tzn. obstawić przy jednym :)

A tak na marginesie korci mnie jakaś zmiana... coś nowego ... może coś z włosami... sama nie wiem.  No kusi mnie strasznie... 
Zainteresowałam się też makijażami... mój jest trochę  nudny i bez polotu, dlatego w tej kwestii też musi nastąpić jakaś zmiana :)
Co prawda nie mam problemu z makijażem... mam jedynie problem z czasem i trochę z leniem.....:D, ale muszę opracować jakąś technikę... niech tylko przyjdzie ta wiosna i zrzucę kurtki i płaszcze... ;)
Rewelacyjne i bardzo pomocne okazują się filmiki, w których dziewczyny pokazują jak dobierać i nakładać dane produkty do typów urody, do budowy oczu, do koloru tęczówki, jak korygować brwi, jak używać różu itd, itd.  Tak więc jeśli któraś z Was miałaby problem lub chciałaby "odświeżyć" sobie pewne informacje czy techniki ... tak jak to było w moim przypadku ... to polecam takie właśnie filmiki . 
No ale co ja tu będę się rozpisywać :) 

Życzę Wam Kochane dużo słońca, którego tak ostatnio niewiele :*
8 komentarzy:

 1. świetne sa :)))
  tak na wiosnę kobieta potrzebuje zmian :))
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 2. Nio ładnie tak trzymać wiosnę w szufladzie? Już wiadomo czemu ta zima się tak panoszy:) Śliczne rysuneczki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha.... to białe coś w Kraku też się pojawiło i trochę rano mnie przeraziło... ale ja nie o tym chcę pisać.... cudna ta Twoja wiosna! chcę już taką na drzewach i łąkach... a może Ty zaczniesz rozwijać pąki i pomalujesz na zielono świat?:);) Tysiu nosi Cię powiadaj... tylko czekać aż się rozniesie;) żartuje sobie ale przypomniał mi się wiersz Adama Ziemianina "Nosi mnie", kiedyś Ci napiszę:) Czuję, że wiosna Cię odmieni:D:D zrzucisz, te kurtki i płaszcze i co?:D szlak?;) haha;) Dobra nie wypisuję już głupot!;)
  Pozdrawiam niebiesko buziolki:*:)

  OdpowiedzUsuń
 4. JuWika - poszukiwanie siebie jest nieodłączną częścią naszej ludzkiej i KOBIECEJ natury, zmienia się przybiera nowe formy, kolory, kształty - to nic złego. Lubię jak siebie poszukujesz, niech to trwa - obserwowanie tego procesu - to sama radość. Widzieć jak rosną Twoją skrzydła!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne rysunki! a z tymi podpisami to chyba każdy tak ma;D
  a pogoda.. oj oby do świąt zszedł śnieg..oby!
  własnie muszę obejrzeć takie filmiki.;D

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna ta twoja wiosna z szuflady:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)